Domů/Genevo

Genevo detektory se vyvíjejí a testují v Evropě, proto můžeme zaručit maximální funkčnost pro všechny Vaše cesty. Není tedy divu že Antiradary Genevo, ryze české výbory, které ke svým vynikajícím parametrům a uživatelské přívětivosti i bezkonkurenční ceně se staly krátce po uvedení na trh ve střední Evropě bestselerem.

Základní parametry Geneva 

> Vynikající parametry radarového modulu. Vysoká citlivost srovnatelná s nejlepšími high-end modely na trhu společně s kvalitním odrušením vůči falešným poplachům.
> Velice citlivý GPS modul, který oproti konkurenci zachycoval GPS signál již pár vteřin po zapnutí.
> Nejpřesnější GPS databáze radarů. Konkurenční high-end produkty nenabízejí srovnatelně kvalitní databázi.
> Oproti konkurenčním modelům, které vládly pouze angličtinou byla čeština jasnou výhodou zejména pro starší uživatele s minimální znalostí angličtiny.
> Firmware specificky vyladěný pro konkrétní regiony a radary v nich používané. Pokud s Genevo cestujete napříč Evropou, zajistí Vám kvalitní ochranu srovnatelnou s konkurenčními produkty. V zemi, kde se pohybujete nejčastěji Vám však zajistí nejvyšší možnou ochranu a to právě díky optimalizaci firmwaru pro lokální podmínky.
> Genevo jsou nejmenší detektory na trhu. Jejich velikost je zhruba poloviční oproti konkurenci a to z nich dělá zároveň nejdiskrétnější detektory na trhu.

Nejnovějším a nejlepším přenosným detektorem české firmy Genevo je Genevo Max. Za pevně instalované antiradary drží prvenství Genevo Pro.