Ferrari California
Lamborghini Aventador
Maserati MC Stradale 
Porsche Panamera Turbo S

Dovoz luxusních automobilů ze zahraničí

Již třetím rokem se naše společnost RC TRADE & SERVICES, s.r.o. úspěšně zabývá dovozem nových a zánovních luxusních automobilů ze zahraničí od našich smluvních autorizovaných partnerů. Naším cílem je vždy spokojený zákazník, který ocení vysokou profesionalitu, rychlost, spolehlivost a významnou úsporu pořizovacích nákladů. Důvěřujte nám a staňte se i Vy jedním z našich mnoha spokojených zákazníků...

 

Vyberte si automobil podle svých představ nebo z naší aktuální nabídky. Rádi Vám vypracujeme nabídku na konkrétní automobil, dle Vašich požadavků. Neváhejte nás kontaktovat s Vaší individuální poptávkou, vyřídíme ji k Vaší plné spokojenosti. Každý vůz je vždy naším technikem před samotným nákupem podroben důkladné kontrole právního a technického stavu. Vzhledem k širokému okruhu našich zákazníků nás zároveň neváhejte kontaktovat v případě potřeby rychlého prodeje Vašeho vozu.

 

Samozřejmostí je kompletní servis doplňkových služeb zahrnující např. zprostředkování výhodného financování při nákupu automobilu, zajištění pojištění, provedení administrativních úkonů spojených s přihlášením vozidla v ČR. Dále Vám nabízíme přidané služby jako je např. instalace satelitního zabezpečovacího systému, řešení multimédií či antiradaru na míru, nahrání češtiny do originálního palubního systému vozidla a instalaci dalšího autopříslušenství (hands-free, auto alarm, parkovací senzory či kamera apod).