Ferrari California
Lamborghini Aventador
Maserati MC Stradale 
Porsche Panamera Turbo S

 

 

porsche_sluzby

Montáže veškerého zařízení, které můžete zakoupit v naší prodejně, zajišťujeme ve vlastním moderně vybaveném autoservisu. 

 

Jako jedni z mála prodejců antiradarů vlastníme diagnostiku na jednotlivé značky vozidel. Její použití je v některých případech instalace antiradaru nevyhnutelné, zj. pro smazání chybových hlášení z registrů.

 

Naší specialitou jsou skryté instalace antiradaruoptimalizované přímo na míru Vašeho vozu. Jednotlivé části antiradaru mohou být schovány přímo za plastovou částí nárazníku nebo za speciálním - lidským okem neprůhledným plastem z polykarbonátu, ze kterého jsou vyrobeny samotné senzory antiradaru nebo intergrování displeje antiradaru do zpětního zrcátka. Díky tomu je taková instalace antiradaru naprosto skrytá a zároveň neubíra nic z citlovosti a výkonnosti antiradaru.

 

Při montáži veškerého autopříslušenství Vám poskytujeme komplexní individuální servis:

- možnost vyzvednutí Vašeho vozu v požadovaném místě nebo instalace v prostorech zákazníka na území celé ČR (servisní místa Praha, Brno, Ostrava)

- možnost zapůjčení náhradního vozu (BMW 320d manual, Audi A6 3,0 TDI automat) ZDARMA

- dodání nainstalovaného vozu nejpozději do 48 hodin,

 - při montáži antiradaru otestování na laserové pistoli LTI Ultralyte 20.20 (Policie ČR a SR) a Kustom Pro Laser III (Městská policie) a poskytnutí podrobného zaškolení, otestování na simulátoru mikrovlnného radaru - 34,0 GHz

- nonstop poradenství na mobilních číslech viz. kontakt

Montáž antiradaru, laserové rušičky, antilaseru.