Ferrari California
Lamborghini Aventador
Maserati MC Stradale 
Porsche Panamera Turbo S

CERAMIC PRO

9h

Po absolvování mezinárodního školení jsme obdrželi certifikát na aplikaci nástřikem nebo ručním nanášením Ceramic Pro. Jsme autorizovaný partner Ceramic Pro – nanoshine LTD. Aplikaci Ceramic Pro smí provádět pouze certifikovaný partner výrobce.

 

Ceramic PRO je 3D keramická molekulární maticová struktura, která je navrhnuta tak, aby Ceramic PRO mohl nabídnout vynikající odolnost proti poškrábání, chemikáliím, vlhkosti atd.

 

Nano vrstva má vynikající vodu odpuzující vlastnost. Kromě toho úspěšně odráží špínu, proto nemusíte často navštěvovat automyčku a k bezchybnému vzhledu vozu stačí občas opláchnout auto malým množstvím vody. Unikátní krystalická struktura nano pokrytí Ceramic PRO má vysokou odolnost i vůči lepkavým špínám.
 

CERAMIC PRO 9H

Ceramic Pro 9H je permanentní KERAMICKÁ NANO ochrana laku

 

Ceramic PRO 9H je 3D keramická molekulární maticová struktura, která je navrhnuta tak, aby Ceramic PRO 9H mohl nabídnout vynikající odolnost proti poškrábání, chemikáliím, vlhkosti. Zvyšuje celkovou odolnost povrchu, především autolaku.

 

Povrch potažený Ceramic PRO 9H Vám poskytne nejlepší ochranu před vnějšími vlivy. Tvrdá keramická vrstva zůstane čistší mnohem déle a ochrání Váš lak.


Nano pokrytí zaručuje odolnost proti mechanickému poškození autolaku běžným užíváním, myčkou, ručním mytím a snižuje riziko poškrábání.

 

Je známo, že barva vozů časem ztrácí svůj lesk a původní odstín barvy. Laky tak nejsou vždy zcela úplně v bezpečí, ale v tomto případě bude Váš vůz bezpečně ochráněn.

Ceramic PRO 9H se aplikuje v základním provedení ve 4 vrstvách, ale pro maximální ochranu laku doporučujeme 12 vrstev což je plný počet kroků tvořených.

Životnost až 56 měsíců.


 

 

– Permanentní protekce
– Odolnost vůči škrábancům
– Super hydrofobní efekt
– UV ochrana
– Tepelná odolnost do 900 ° C
– Anti-Grafiti
– Chemická odolnost
– Zabraňuje oxidaci a korozi
– Vysoký lesk
 

CERAMIC PRO LIGHT

light

Ceramic Pro Light je KERAMICKÁ NANO protekce laku

 

Ceramic Pro Light se vyznačuje vysokým leskem, super hydrofobním efektem, chemickou odolností, UV ochranou, tepelnou odolností a anti-grafiti účinky. Kombinace anti-grafiti a super hydrofobního efektu znamená že povrch pokrytý vrstvou Light zůstane čistý delší dobu, protože špína se na povrch těžší přichytává a voda z povrchu steče, při čemž ze sebou bere nečistoty. Složení Light umožňuje aplikaci v 2 vrstvách pro ještě větší protekci a lesk. Pro úplné nejlepší výsledek se Ceramic Pro Light aplikuje na Ceramic Pro 9H pro zvýšení lesku a hydrofobního efektu.

 

– Životnost až 24 měsíců
– Super hydrofobní efekt
– UV ochrana
– Vysoký lesk
– Anti-Grafiti
– Chemická odolnost
– Zabraňuje oxidaci a korozi
 

CERAMIC PRO RAIN

rain

Ceramic Pro Rain je super hydrofobní povlak na sklo (tekuté stěrače)

 

Ceramic Pro Rain je povlak specifický navržen pro skla s vynikající výdrží bez negativního dopadu na stírání. Super hydrofobní efekt způsoby, že při jízdě vodu ze skla odfoukne vítr. Rain díky odvodu vody také zvyšuje viditelnost ze všech oken. Také zůstanou skla déle čisté protože nečistoty se na ně nebudou dále přichytávat.

 

– Životnosť Až 12 měsíců
– Super hydrofobní efekt 110 °
– Vynikající Odolnost proti otěru
– Udržuje Skla čistší
– Neovplivňuje stěrače
 

CERAMIC PRO PLASTIC

plastic

Ceramic Pro Plastic je jedinečný povlak pro plastové a pryžové povrchy

 

Ceramic Pro Plastic je vhodný pro vnitřní i venkovní použití. Plastové a pryžové povrchy ošetřené produktem Plastic budou odpuzovat vodu a UV ochrana zabrání vyblednutí. Povlak se neleskne, takže je skvělou volbou pro trvalou protekci exteriérových i interiérových plastů, zda jsou nové nebo potřebují obnovit.

 

– Vynikající životnost
– Snadno čistitelné
– Super hydrofobní efekt
– UV ochrana
– odolnost Proti otěru
 

CERAMIC PRO LEATHER

leather

Ceramic Pro Leather je ochranný povlak pro všechny kožené povrchy

 

Kožené plochy ošetřené vrstvou Ceramic Pro Leather zůstanou déle čisté díky snížení usazování nečistot a špíny v pórech kůže. Produkt Leather má také super hydrofobní efekt, takže jakákoliv tekutina vylitá na kůži se rozdělí do kapek a lze ji snadno setřít. Odolnost povlaku proti UV záření pomáhá snížit stárnutí kůže a udržet kůži měkkou a hebkou.

 

– Životnosť Až 6 měsíců
– Snadno čistitelné
– Super hydrofobní efekt
– odolnost Proti otěru
– UV ochrana
– Udržuje Kůži měkkou
 

CERAMIC PRO TEXTILE

textile

Ceramic Pro Textile je super hydrofobní ochranný povlak na textil

 

Ceramic Pro textile pochází z high-tech průmyslu na fotoelektronové polovodiče, které jsou spolehlivé anorganické sloučeniny. Ceramic Pro Textile výrazně snižuje povrchovou energii textilu nebo semiše, takže když s ním přijde do kontaktu kapalina, ta se prostě shromáždí do kapek a steče pryč přičemž textil zůstane zcela suchý. Díky tomu bude tkanina odolná vůči vodě a jiným tekutinám, aniž by to ovlivnilo vzhled textilu.

 

– Životnosť 6 měsíců
– Super hydrofobní efekt 140 °
– Vynikající Odolnost proti otěru
– Odpudzuje Rozlitou tekutinu
– Ideální Pro střechy kabrioletů
– Udržuje Vlákna čistší
 

Balíčky CERAMIC PRO

 

Balíček Ceramic Pro Bronze Ceramic Pro Silver Ceramic Pro Gold
  4 vrstvy Ceramic Pro 9H 8 vrstev Ceramic Pro 9H
 
12 vrstev Ceramic Pro 9H
  1 vrstva Ceramic Pro Light
 
1 vrstva Ceramic Pro Light
 
8 vrstev Ceramic Pro 9H
  1 vrstva Ceramic Pro Plastic
 
1 vrstva Ceramic Pro Plastic
 
1 vrstva Ceramic Pro Plastic
  1 vrstva Ceramic Pro Rain
 
2 vrstvy Ceramic Pro Rain
 
3 vrstvy Ceramic Pro Rain
    1 vrstva Ceramic Pro Wheel/Caliper
 
2 vrstvy Ceramic Pro Wheel/Caliper
      1 vrstva Ceramic Pro Leather
 
Cena 30 000 Kč bez DPH 40 000 Kč bez DPH 50 000 Kč bez DPH

Tato videa Vás určitě přesvědčí o kvalitě a unikátnosti produktu Ceramic Pro...