Ferrari California
Lamborghini Aventador
Maserati MC Stradale 
Porsche Panamera Turbo S

Autokamery GOLUK

logo

Kamery Goluk jsou charakterické svým osobitým designem a nabízejí pestrou paletu funkcí, které si můžete užívat na cestách autem, na motorce či na kole. Parkovací a bezpečnostní funkce pomohou ochránit vaše vozidlo a zvýšit vaši bezpečnost na cestách. Chytrá aplikace pro smartphone nebo tablet vám umožní jednoduše prohlížet a sdílet videa. Díky bezdrátovému ovladači "Magic Key" vám neunikne žádný zajímavý okamžik z vašich cest.

 

www.goluk.eu
 

 

Kamera Goluk T1 Grey

Cena:  8 490 Kč s DPH
Nejvyšší model full HD kamery Goluk s množstvím premiových funkcí pro ty nejnáročnější zázaníky. V decentním šedém …
 

Kamera Goluk T1 Pink

Cena:  8 490 Kč s DPH
Nejvyšší model full HD kamery Goluk s množstvím premiových funkcí pro ty nejnáročnější zázaníky. V elegantním růžovém …
 

Kamera Goluk T2 Mocha Grey

Cena:  6 980 Kč s DPH
Špičková full HD kamera Goluk, nabízí stejný hardware jako model T1. Špičkový obraz a široká nabídka funkcí jsou hlavní předností modelu Goluk …
 

Kamera Goluk T3 Fire Red

Cena:  6 500 Kč s DPH
Základní model špičkové full HD kamery Goluk. Vysoce kvalitní optika, citlivý obrazový snímač a precizní provedení to tvoří z modelu Goluk T3 …
 

Kamera Goluk T3 Stone Grey

Cena:  6 500 Kč s DPH
Základní model špičkové full HD kamery Goluk. Vysoce kvalitní optika, citlivý obrazový snímač a precizní provedení to tvoří z modelu Goluk T3 …
 

Napájecí dock

Cena:  1 490 Kč s DPH
Kamery Goluk T1, T2 a T3 je možné používat nejen v autě, ale i na kole nebo motorce. K použití mimo vozidlo doporučujeme zakoupit tento …
 

Napájecí adaptér pro pevnou montáž kamery

Cena:  990 Kč s DPH
Napájecí adaptér pro pevnou montáž kamery umožňuje bezpečné používání parkovacích funkcí. Hlídá napětí v palubní síti vozidla a při poklesu …
 

Čím jsou kamery Goluk jedinečné?

Kamery Goluk jsou charakterické svým osobitým designem. Mezi řidiči jsou oblíbeny pro svou snadnou instalaci, jednoduché sdílení videí a vyspělé bezpečnostní funkce.


• Designové kamery malých rozměrů jsou nabízeny hned v několika barevných variantách
• Nabízí parkovací funkce pro záznam i při zaparkovaném vozidle
• Díky bezdrátovému ovladači "Magic Key" zachytíte zajímavé okamžiky z cest kdykoliv během jízdy
• Aplikace pro smartphone nebo tablet umožňuje snadné prohlížení a sdílení videí
• Wi-Fi připojení
• Perfektní obraz i při špatných světelných podmínkách
• Nenarušují funkci elektronických systémů ve vozidlech ( příjem rádia, GPS, GSM, Keyless a pod )


Goluk - popis funkcí


Bezdrátový ovladač "Magic Key"

Během svých cest můžete zachytit zajímavé okamžiky díky tlačítku "Magic Key". Pouhým kliknutím na tlačítko tak během okamžiku vytvoříte fotku či video, které se uloží do Vašeho smartphonu nebo tabletu. Fotky i videa si poté můžete v aplikaci jednoduše prohlížet či sdílet na sociálních sítích, aniž by bylo nutné s kamerou jakkoli manipulovat nebo z ní vyndavat paměťovou kartu.

G-senzor

Kamery Goluk jsou vybaveny G-senzorem, který při prudkém brzdění či nehodě (nárazu) automaticky vytvoří bezpečnostní video, které uloží do složky "Emergency". Citlivost senzoru je možné volit ve 3 úrovních.

Upozornění před kolizí ( pouze Goluk T1 )


Pokud se do zorného pole kamery začne přibližovat auto vpředu, je tato situace vyhodnocena funkcí "Upozornění před kolizí" jako nebezpečná. Jestliže kamera Goluk zaznamená, že by v příštích 2,7 vteřinách mohlo dojít k nehodě, vydá hlasitý signál, aby řidiči připomněla udržení dostatečné vzdálenosti a snížení rizika nehody. Kamera Goluk začne sama nahrávat bezpečnostní video 8 vteřin před a 8 vteřin po kolizi. Tuto funkci nabízí pouze model Goluk T1.

 

Bezpečné parkování

Po prvních 10 minutách po zaparkování se kamera Goluk přepne do funkce "Bezpečného parkování". Pokud se objeví pohyb v zorném poli kamery, nebo kamera zjistí pohyb vozidla (např. od nárazu, náklonu), vytvoří krátké video, které může být použito jako důkazní materiál například v případě vloupání do vozidla, poškození vozidla atd. Toto video zachycuje 8 vteřin před inicializací nahrávání a 8 vteřin po něm. Pokud chcete tuto funkci využívat, doporučujeme zakoupit ,,Napájecí adaptér pro pevnou montáž kamery". Pozor - funkce musí být aktivována!

 

Upozornění na únavu řidiče

Pokud je kamera nepřetržitě více než tři hodiny v pohybu (jízda vozidla) vydá akustický signál, kterým řidiče upozorní na riziko únavy a snižení pozornosti. Funkci je možné deaktivovat.

 

Režim nízké spotřeby energie

Při zapnutí této funkce přejde kamera do režimu spánku, pokud 20min nezaznamená žádný pohyb. Díky tomu je snížena spotřeba el. energie na minimum. Tato funkce je vhodná pro snížení odběru el. energie např. při parkování v uzavřené garáži, kde není nutná aktivní funkce ,,Bezpečné parkování".

 

Záznam zvuků v kabině vozidla

Kamera umožňuje pořizovat záznam zvuků v kabině vozidla. Funkci je možné deaktivovat.

 

Aplikace a Wi-Fi připojení

Prostřednictvím aplikace je možné ovládat všechny funkce kamery pomocí smartphonu nebo tabletu. Tim odpadá nutnost manipulace s kartou a používání pc. Umožňuje stažení a sdílení videí na soc. sítích. Přes aplikaci se aktualizuje i firmware kamery a je možné měnit jednoduše její nastaveni. Propojením kamery smartphonu/tabletu pomocí wi-fi je i nadále možné používat zařízení fungující přes bluetooth ( handsfree, intercom ). Aplikace je bezpaltně dostupná na GooglePlay a AppleStore, není dostupná pro WindowsMobile.