Ferrari California
Lamborghini Aventador
Maserati MC Stradale 
Porsche Panamera Turbo S

Autohifi, multimédia - zábava pro děti znamená klidnou jízdu pro Vás.

Chcete si ve Vašem voze naplno vychutnat čistý zvuk Vaší oblíbené skladby nebo za jízdy sledovat zpravodajství v televizi, či si dokonce užít napínavý film na DVD s jasně čistým obrazem? 

Rádi byste umožnili Vašim dětem hrát za jízdy na zadních sedadlech jejich oblíbenou hru na Playstationu nebo sledovat oblíbenou pohádku v HD rozlišení aniž by Vás rušili při řízení?

 

Potřebujete doplnit ke stávajícímu systému GPS navigaci nebo couvací kameru? A proč také nepřipojit Váš iPhone nebo iPode pro poslech oblíbených skladeb nebo videí?

Hlavní multimediální jednotky Alpine či Pioneer s integrovanou DVD mechaniou a GPS navigací s kompletním ovládáním v českém jazyce Vám plnohodnotně nahradí Váš originální tovární systém. Nic není nemožné...

 

Autohifi-multimédia  jsou naším koníčkem i filozofií. Ozvučíme a dodáme multimédia do jakéhokoliv vozu. Jsme autorizovaným distributorem mnoha světoznámích výrobců. Na přání jsme schopni pro Vás zajistit dodání a montáž jakéhokoliv komponentu. Samozřejmostí je výroba laminátových dílů na míru či výroba dílů z uhlíku. Naši technici jsou pravidelně proškolováni od dodavatelů, což nám umožňuje poskytovat maximální profesionalitu a odbornost.

 

Působíme v kamenném obchodě s přidanými službami jako je profesionální instalace či servis. Vždy Vám rádi poradíme s výběrem pro Vás vhodné aparatury, její instalací a následným servisem. Po instalaci aparatury Vám vše předvedeme a vysvětlíme.